Privatumo politika

1. SLAPUKAI

1.1 Slapukai (angl. cookies) - tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską. Siekiant užtikrinti sklandų ir efektyvų el. parduotuvės veikimą, naudojame slapukus.

1.2 Naudojami slapukai:

PrestaShop-c*** - išsaugo jūsų krepšelyje esančias prekes, kad jos nedingtų perėjus į kitą puslapį, ir vis dar būtų matomos krepšelyje sekantį apsilankymą.

PrestaShop-a*** - išsaugo jūsų sesijos duomenis, siekiant atskirti, ar jau atlikote registraciją, ar esate prisijungęs.

_gid - nuskaitomas "Google ID", siekiant atpažinti atskirus vartotojus statistikos rinkimo tikslams.

_ga - fiksuoja atliktus veiksmus mūsų svetainėje statistikos ir svetainės optimizavimo tikslams.

1.3 Interneto naršyklės nustatymuose galite nustatyti nepriimti slapukų, tačiau tokiu atveju užsakymo pateikimas bus neįmanomas.

                                                                          

2. ASMENINIAI DUOMENYS

2.1. UAB "Ajero metalai", įm. k.: 120025478, tel.: + 370 699 838 92, adresas: S. Stanevičiaus g. 21A LT-07133 Vilnius toliau (Duomenų tvarkytojas) renka duomenis šiais tikslais:

2.1.1 Priimti užsakymui ir jį tinkamai įvykdyti

2.1.2 Susisiekti su užsakovu kilus papildomiems klausimams

2.1.3 Buhalterinės apskaitos tikslais

2.2. Duomenų subjektas, remiantis Bendru Duomenų Apsaugos Reglamentu (BDAR) savo paskyroje turi teisę pateikti prašymą gauti visus asmeninius duomenis, taip pat pateikti prašymą jo duomenis ištrinti visiškai.

2.2.1 Duomenų tvarkytojas privalo pateikti prašomus duomenis duomenų subjektui ne vėliau, kaip per vieną mėnesį.

2.2.2 Duomenų tvarkytojas, gavęs Duomenų subjekto prašymą ištrinti visus duomenų subjekto duomenis, jeigu teisės aktai nenumato kitaip, įsipareigoja tai padaryti ne vėliau, kaip per vieną mėnesį.

3. PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

3.1 UAB "Ajeras" pasilieka teisę koreguoti Privatumo Politiką. Apie privatumo politikos pakeitimus būsite informuoti el. paštu.